Ziaja Jeju tonik do twarzy w sprayu z nutą mięty granatu i czarnej porzeczki 200 ml

  • Ziaja
  • 5901887045090
Tonik do twarzy w sprayu Jeju od marki Ziaja. Specjalna formuła z mleczanem sodu - substancją o działaniu nawilżającym. Wykazuje właściwości lekko odtłuszczające, ale nie wysusza. Produkt posiada naturalne pH. Testowany dermatologicznie i alergologicznie. Efekt: uczucie czystej skóry, oczyszczone...
13,51
Cena za L: 67,55zł

Produkt niedostępny

Dodaj do listy zakupowej

Opis

Tonik do twarzy w sprayu Jeju od marki Ziaja. Specjalna formuła z mleczanem sodu - substancją o działaniu nawilżającym. Wykazuje właściwości lekko odtłuszczające, ale nie wysusza. Produkt posiada naturalne pH. Testowany dermatologicznie i alergologicznie.

Efekt: uczucie czystej skóry, oczyszczone pory, nawilżona i ukojona skóra.

Substancje aktywne: mleczan sodu, roślinna pochodna aminokwasu glicyny, wyciąg z czystka, aktywne salicylany z kory topoli osikowej, olej z kamelii japońskiej

Sposób użycia: Umytą skórę twarzy przetrzeć płatkiem kosmetycznym nasączonym tonikiem. Omijać okolice oczu. Stosować rano i wieczorem.

produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

Jeju tonik do twarzy w sprayu z nutą mięty granatu i czarnej porzeczki to produkt przeznaczony dla kobiet.

Ten kosmetyk powstał z myślą o osobach posiadających skórę typu: sucha, mieszana, tłusta, normalna.

Omawiany produkt poleca się używać zarówno na noc, jaki i na dzień. Wówczas możemy oczekiwać, że preparat zadziała w odpowiedni sposób.

Omawiany produkt posiada działanie: nawilżające, oczyszczające, wygładzające, oczyszczające, wygładza. Jeżeli rozglądasz się za kosmetykiem zapewniającego przytoczone działanie, to wiedz, że został stworzony właśnie dla takich, jak Ty!

Materiał opakowania to: tworzywo sztuczne.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze produkty z kategorii Żele i pasty do mycia twarzy

Szczegóły - Ziaja Jeju tonik do twarzy w sprayu z nutą mięty granatu i czarnej porzeczki 200 ml

  • Producent: Ziaja
  • Rodzaj Skóry: sucha, mieszana, tłusta, normalna
  • Właściwości: nawilżające, oczyszczające, wygładzające
  • Działanie: oczyszczające, wygładza
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901887045090
  • EAN: 5901887045090

Składniki - Ziaja Jeju tonik do twarzy w sprayu z nutą mięty granatu i czarnej porzeczki 200 ml

Aqua (Water), Sodium Lactate, Betaine, Populus Tremuloides Bark Extract, Propylene Glycol, Cistus Incanus Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Japonica Seed Oil, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid.

Sposób przygotowania i przechowywania

Umytą skórę twarzy przetrzeć płatkiem kosmetycznym nasączonym tonikiem. Omijać okolice oczu. Stosować rano i wieczorem.

Dane producenta

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o., ul. Jesienna 9, 80-298 Gdańsk, Polska, ziaja@ziaja.com, tel. +48 58 521 34 00

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Popularne tematy