Zielona Żaba

  • 9788374011679
  • 1 dzień + czas dostawy
Autorka od wielu lat pisze wiersze, opowiadania i bajki dla dzieci. Utwory te w sposób przyjazny opowiadają o świecie, ludziach i przyrodzie. Pragnieniem Autorki jest, aby jej teksty przeznaczone dla dzieci pobudzały w nich ciekawość świata, odpowiadając na niektóre pytania prowokowały dzieci do...

9.85 zł

-8%

10.71 zł

Dodaj do schowka

Opis

Autorka od wielu lat pisze wiersze, opowiadania i bajki dla dzieci. Utwory te w sposób przyjazny opowiadają o świecie, ludziach i przyrodzie. Pragnieniem Autorki jest, aby jej teksty przeznaczone dla dzieci pobudzały w nich ciekawość świata, odpowiadając na niektóre pytania prowokowały dzieci do stawiania następnych i poznawania świata. Dlaczego żaba jest właśnie zielona, a motyl kolorowy? Znajdując pytanie na jedno pytanie, rodzą się następne. W ten sposób dzieci uczą się myśleć, pytać i odkrywać rzeczywistość.
Chciałabym, żebyście zawsze z zainteresowaniem spoglądały na przyrodę, ludzi i różne zjawiska i potrafiły dostrzec w nich wielkość Pana Boga i dobro. Na pewno pomogą Wam w tym Rodzice i Dziadkowie, którzy pomagają Wam poznawać świat" napisała Autorka do dzieci, swoich Czytelników.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zielona Żaba