Zimowy sen

Przygody Rysia i Krzysia.Zajrzyj do świata Rysia i Krzysia, dwóch wyjątkowych braci, którzy wraz z psem Piratem udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych!"Zimowy sen" opowiada o marzeniu Rysia, aby - pomimo ograniczeń - móc w pełni cieszyć się zimą. Wózek o tej porze roku jest nie lada przeszkodą!...
17,84 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,98 zł

Opis


Przygody Rysia i Krzysia.

Zajrzyj do świata Rysia i Krzysia, dwóch wyjątkowych braci, którzy wraz z psem Piratem udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych!

"Zimowy sen" opowiada o marzeniu Rysia, aby - pomimo ograniczeń - móc w pełni cieszyć się zimą. Wózek o tej porze roku jest nie lada przeszkodą! Czy uda mu się to marzenie spełnić?

Autorem historyjki "Zimowy sen. Przygody Rysia i Krzysia" jest Marta Ostrowska,Szczepan Atroszko.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Zimowy sen. Przygody Rysia i Krzysia". Wybór krótkich bajek to mądry sposób na to, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 5 do 7 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i zamów również pozostałe części z serii "Przygody Rysia i Krzysia".

Jest to krótka produkcja - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Zimowy sen. Przygody Rysia i Krzysia" wydało Wydawnictwo Fundacja Podróże bez granic. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.