Złoty sokół teksański. Detektyw Miś Zbyś na tropie. Tom 2

  • Maciej Jasiński, Piotr Nowacki, Norbert "Rybb" Rybarczyk
  • Kultura gniewu
  • Detektyw Miś Zbyś na tropie
  • 9788366128422
  • 48 godzin + czas dostawy
Nowe i poprawione wydanie drugiej odsłony serii ?Miś Zbyś na tropie?, świetnie przyjętej przez młodych czytelników, to jeszcze więcej akcji, humoru i kolorowych plansz, na których odszukać trzeba ukrywającego się łotra!Miś Zbyś, najlepszy detektyw w okolicy, i Borsuk Mruk, jego wytrwały asystent,...

22.10

-37%

34.90 zł

Dodaj do schowka

OpisNowe i poprawione wydanie drugiej odsłony serii ?Miś Zbyś na tropie?, świetnie przyjętej przez młodych czytelników, to jeszcze więcej akcji, humoru i kolorowych plansz, na których odszukać trzeba ukrywającego się łotra!

Miś Zbyś, najlepszy detektyw w okolicy, i Borsuk Mruk, jego wytrwały asystent, wracają w nowej przygodzie! Jak wiadomo nie ma dla tej dwójki spraw zbyt trudnych, ale czy tym razem uda się im znaleźć legendarną figurkę Złotego Sokoła, która padła łupem zamaskowanych bandytów?

To właśnie jej poszukiwać będą Zbyś i Mruk w komiksie ?Złoty Sokół Teksański?, którego akcja rozgrywa się? na Dzikim Zachodzie! Spotkamy zatem kowbojów i Indian, ruszymy w pościg za złodziejami, trafimy do ogarniętego gorączką złota miasteczka i tajemniczej kopalni. A to oczywiście nie wszystkie atrakcje przygotowane przez scenarzystę Macieja Jasińskiego, rysownika Piotra Nowackiego i kolorystę Norberta Rybarczyka.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Złoty sokół teksański. Detektyw Miś Zbyś na tropie. Tom 2

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki