NOWOŚĆ Znajdziesz mnie wśród chmur

Znajdziesz mnie wśród chmur

Czy „dobranoc” – czułe pożegnanie dnia – może stać się przekleństwem, które odbiera spokojny sen na długie miesiące? Szczęście Joanny roztrzaskało się na miliony kawałków. Na setki tysięcy blaszanych odłamków, na które rozbił się pilotowany przez jej ukochanego Marcina samolot… ale na jeszcze...
27,68 * 46,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,47 zł

Opis

Czy „dobranoc” – czułe pożegnanie dnia – może stać się przekleństwem, które odbiera spokojny sen na długie miesiące? Szczęście Joanny roztrzaskało się na miliony kawałków. Na setki tysięcy blaszanych odłamków, na które rozbił się pilotowany przez jej ukochanego Marcina samolot… ale na jeszcze więcej fragmentów rozpadło się jej serce, które spowolniło tak, że niemal przestała żyć. Ze stanu swoistej hibernacji próbuje pomóc jej wyjść siostra, Marta, której mąż, Bartek, również jest pilotem i był przyjacielem Marcina. Asia wie, że musi zacząć na nowo żyć, ale nie potrafi. Nie ma sił, by wrócić do pracy, jednak nowy szef, Hubert, stawia sprawę jasno: albo wraca, albo zostanie zwolniona. Przymuszona pojawia się w biurze i nieoczekiwanie odnajduje tam wsparcie w koleżance, Joli. Ulgę w codzienności przynosi Asi sztuka. Tworzy obrazy niosące w sobie ogromny ładunek emocji, które dotąd dusiła w sobie… Znajdziesz mnie wśród chmur to przejmująca opowieść o stracie i o przechodzeniu żałoby, podczas której główna bohaterka przedziera się przez wszystkie odcienie czerni, by dostrzec, że świat ma też inne barwy.
Szczęście po stracie jest możliwe, trzeba się tylko na nie odważyć. Czy Asia znajdzie w sobie tę odwagę?

Ilona Ciepał-Jaranowska swoją literacką przygodę zaczęła od pisania wierszy, a później opowiadań, ale od dziecka marzyła o napisaniu i wydaniu powieści.
W 2019 roku zadebiutowała opowiadaniem Bo życie to bal wydanym w antologii Miłość z widokiem na Śnieżkę.
Nie zna słowa „nuda” i nawet w nawale obowiązków (ma trójkę dzieci) potrafi znaleźć czas dla siebie. Miłośniczka cappuccino i włoskich ballad o miłości.
Lubi jesień, nadmorskie spacery oraz ciszę polskiej wsi.

Szczegóły - Znajdziesz mnie wśród chmur

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>