Znowu historyjki na raz

Ona – starsza siostra. On – młodszy brat. Ile w ich życiu dziwnych historii, śmiesznych historyjek, krótkich i szybkich, historyjek na raz! Ona sama zresztą wszystko chciałaby szybko – spieszy jej się do wygłupów, żarcików, kawałów, kłamstewek, kaprysów, gderania, zrzędzenia… Do dorosłości.Seria...
20,68 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,59 zł

Opis


Ona – starsza siostra. On – młodszy brat. Ile w ich życiu dziwnych historii, śmiesznych historyjek, krótkich i szybkich, historyjek na raz! Ona sama zresztą wszystko chciałaby szybko – spieszy jej się do wygłupów, żarcików, kawałów, kłamstewek, kaprysów, gderania, zrzędzenia… Do dorosłości.

Seria „Historyjki na raz” to krótkie opowiastki do czytania w każdej wolnej chwili: między zupą a drugim daniem, na przerwie w szkole, w kolejce do dentysty i wszędzie, gdzie Ci się tylko podoba. Odłóż na chwilę tablet, telefon i baw się historyjkami z książki – każdą z nich czyta się minutę lub dwie, w dodatku można je zmieniać i przetwarzać na wiele sposobów. Bo przecież życie jest pełne niesamowitych zdarzeń. Zwłaszcza kiedy uważnie mu się przyglądamy!

Za treścią książeczki "Znowu historyjki na raz" stoi Friot Bernard.

Oryginalny tytuł omawianej pozycji to Presees, pressees.

"Znowu historyjki na raz" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 5-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź także pozostałe bajki z cyklu "Historyjki na raz".

Książka to wydanie 1. w języku polskim. Oryginalnie publikacja została wydana w języku francuskim. Za przełożenie książki na polski odpowiada Rębkowska-Kieseler Agata, Solova Regina.

Jest to średniej długości książka - ma 106 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Znowu historyjki na raz" opublikowało Wydawnictwo Format. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.