Żuk

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. TO POCZĄTEK PRZYJAŹNI Z POEZJĄ Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.
7,91 * 10,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,50 zł

Opis

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. TO POCZĄTEK PRZYJAŹNI Z POEZJĄ Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

Za treścią tytułu "Żuk" stoi Jan Brzechwa.

Książka pt. "Żuk" została przypisana do kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Kolekcja krótkich opowieści to świetny pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 1-0 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź też następne bajki z serii "Wiersze dla Dzieci".

Jest to krótka publikacja - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Żuk" opublikowało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to wybierz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.