Zwierzaki. Spostrzegawczy maluszek

W książkach z serii „Spostrzegawczy maluszek“ ciekawe świata przedszkolaki znajdą rysunki różnych zwierząt i roślin, środków transportu, artykułów spożywczych oraz wielu innych rzeczy, które maluchy znajdą w swoim najbliższym otoczeniu, a także ciekawe zadania, by ćwiczyć spostrzegawczość,...
14,39 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,81 zł

Opis

W książkach z serii „Spostrzegawczy maluszek“ ciekawe świata przedszkolaki znajdą rysunki różnych zwierząt i roślin, środków transportu, artykułów spożywczych oraz wielu innych rzeczy, które maluchy znajdą w swoim najbliższym otoczeniu, a także ciekawe zadania, by ćwiczyć spostrzegawczość, liczenie, rozpoznawanie kształtów i kolorów oraz rozumienie przeciwieństw. Duże naklejki, którymi trzeba uzupełnić kolejne strony, zapewnią dzieciom dodatkową zabawę.

Jordan Wray to autor historii "Zwierzaki. Spostrzegawczy maluszek".

Tytuł oryginalny oferowanej publikacji: Lots to Spot Animals!.

"Zwierzaki. Spostrzegawczy maluszek" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają przedszkolakom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka i palców. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Jest to doskonała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Dzieci w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Publikacja Zwierzaki. Spostrzegawczy maluszek została udostępniona przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.