Zwierzęta. Moja pierwsza księga kolorowanek

Ach, jakie to ciekawe poznawać i kolorować zwierzęta! Pies, kot i wiele innych zwierząt domowych i ich dzieci… sarenka, dzik i inne zwierzęta leśne z małymi… lew z lwiątkami, żyrafa, rybki, dzikie zwierzęta Afryki, Azji i Ameryki – tyle zwierząt, które dzieci kochają kolorować!Opis serii: Seria...
10,39 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,75 zł

Opis

Ach, jakie to ciekawe poznawać i kolorować zwierzęta! Pies, kot i wiele innych zwierząt domowych i ich dzieci… sarenka, dzik i inne zwierzęta leśne z małymi… lew z lwiątkami, żyrafa, rybki, dzikie zwierzęta Afryki, Azji i Ameryki – tyle zwierząt, które dzieci kochają kolorować!

Opis serii: Seria Moja pierwsza księga kolorowanek stworzona została z myślą o dzieciach najmłodszych. Wzory do kolorowania są proste, wykonane kreską o szerokim konturze. Gruby papier offsetowy o właściwościach brystolu pozwoli kolorować rysunki zarówno kredkami, jak i farbkami czy flamastrami bez groźby przebijania. Kolorując atrakcyjne, proste do wykonania wzory, mali artyści już od drugiego roku życia będą mieli okazję rozwinąć umiejętność koncentracji i kreatywności, a tym samym zaczną przygotowywać się do sztuki pisania.

Szczegóły - Zwierzęta. Moja pierwsza księga kolorowanek

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>