Smoczki uspokajające i gryzaki › Łańcuszki i zawieszki do smoczków

Są 2 produkty.
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 16,50 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 56,30 zł

Wielu z nas lubi modne dodatki, gadżety i bibeloty. Uwielbiamy zawieszki do kluczy, które pełnią nie tylko rolę estetyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Zawieszony na smyczy lub ozdobnej zawieszce pęk łatwiej można znaleźć, wyciągnąć z torebki czy szybciej chwycić, a gdy jest potrzebny, również podać. Dlaczego ten gadżet miałby pozostać tylko w kręgu dorosłych? W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór łańcuszków oraz zawieszek do smoczków stworzonych specjalnie dla najmłodszych.

Podczas zabaw i spacerów łatwo można zgubić smoczek, zwłaszcza gdy dziecku sprawia radość wyrzucanie znajdujących się w pobliżu przedmiotów. Łańcuszki i zawieszki do smoczków chronią dziecięce uspokajacze przed zawieruszeniem oraz sprawiają, że można je szybciej zlokalizować wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Szczególnie praktyczne zdają się w tej kategorii akcesoria wyposażone w taśmę z klipsem – dzięki takiemu rozwiązaniu można przyczepić pasek do ubranka dziecka. Nawet jeśli smoczek wypadnie z ust, nie zgubi się, ponieważ przez cały czas będzie stabilnie przymocowany do koszulki lub innej części ubranka. Długość paska nie pozwala na zabrudzenie się żadnej części, przede wszystkim samego smoczka.

W ofercie sklepu można znaleźć także oryginalne zawieszki z motywem ust lub wąsa, dzięki czemu można dopasować zabawny, ale przede wszystkim praktyczny dodatek dla każdego maluszka, w zależności od jego płci. Wszystkie produkty zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie powodują podrażnień czy zadrapań. Oprócz swojej funkcjonalności dopełniają każdą stylizację i pozwalają na trzymanie smoczka zawsze w zanadrzu.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe