Karuzele do łóżeczka, projektory i pozytywki dla niemowląt

Jest 13 produktów.
-16%
w magazynie
-52%
w magazynie
-4%
wysyłka w 24 godziny
-4%
wysyłka w 24 godziny
-25%
wysyłka w 24 godziny
wysyłka w 48 godzin
wysyłka w 48 godzin
-1%
wysyłka w 48 godzin

Karuzele i pozytywki to niezwykle często pierwsze zabawki niemowlęcia. Zawieszane nad łóżeczkiem lub w budzie wózka, towarzyszą małemu człowiekowi od jego pierwszych dni życia. Wybierane są przez rodziców lub przynoszone w prezencie od najbliższej rodziny, przyjaciół i znajomych. Kojący dźwięk, który wydają, nierzadko pozwala uspokoić płaczące dziecko i ułatwić mu spokojne zasypianie. Przytulny materiał oraz znajoma melodia budują bezpieczne otoczenie dziecka, które z czasem coraz lepiej będzie rozpoznawać nie tylko wrażeniami i emocjami, ale też doskonale wykształconymi zmysłami.

W naszym sklepie w kategorii zabawki dla niemowląt mamy bogatą ofertę karuzel i pozytywek. Nasze propozycje zawierają pojedyncze elementy w postaci zawieszek, takich jak misie, flamingi czy gwiazdki, wzbogaconych pozytywką. Idealnie nadają się do zamocowania przy wózku spacerowym czy nosidełku, a nawet umieszczenia w łóżeczku dziecka. Pozbawione są drobnych elementów, przez co są całkowicie bezpieczne dla malucha, a miękkość materiału zapewnia przyjemne wrażenie podczas przytulania. Z kolei wieloelementowe karuzele sprawdzą się jako zawieszka nad dziecięcym łóżeczkiem, zarówno domowym, jak i turystycznym. Dostępnych jest kilka modeli, z których każdy doskonale komponuje się z pozostałym wyposażeniem z serii. Montaż jest bardzo prosty i nie zabiera wiele czasu.

Dla starszego dziecka akcesoria z tej kategorii posłużą jako narzędzia do ogólnego rozwoju, trenowania umiejętności chwytania oraz doskonalenia motoryki.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe