Świece zapachowe

Jest 65 produktów.

Nowości - dom i ogród

Bestsellery - świece zapachowe

Bezkonkurencyjne umilacze wolnego czasu, samotnych jesiennych wieczorów czy romantycznych kolacji tylko we dwoje – świece zapachowe to doskonały sposób na pobudzenie zmysłów, zaznanie upragnionego relaksu oraz nadanie zwykłym chwilom wyjątkowości i magii.

Jeżeli chcecie zapoznać się z bogatą ofertą tego rodzaju produktów w różnych wariantach zapachowych i wykonanych z różnych najwyższej jakości składników poddawanych testom, w tym również pochodzenia naturalnego, to nie mogliście trafić lepiej. Świece zapachowe, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, wprowadzą w idealny stan każde ciało i umysł!

Świeca zapachowa – aromatyczna chwila zapomnienia

Świeca sojowa Opium z drewnianym knotem marki Polskie Świece, świeca z wosku sojowego Trufla orzechowa od Miodowej Mydlarni, a może duża świeczka zapachowa Coconut wyprodukowana przez Yankee Candle? Tak niewiele trzeba, by móc skosztować odrobiny zapomnienia i odpoczynku po długim dniu pracy czy wypełnić wnętrze mieszkania aromatem, który dobrze znacie i lubicie. Zarówno klasyczne, jak i nieco bardziej oryginalne zapachy sprawdzą się w tym zadaniu znakomicie.

Szeroki wybór naturalnych świec zapachowych

W Bee stawiamy na wszechstronne rozwiązania. Jeśli przykładacie dużą wagę do produktów, które pozyskiwane są wyłącznie z naturalnych składników, to w naszym sklepie internetowym i właśnie w tej kategorii możecie się zaopatrzyć w wiele pachnących obłędnie świec zapachowych:

  • Świece sojowe z drewnianym knotem od Polskich Świec o zapachu: Cinnamon, Whiskey, Opium lub Vanilla;
  • Świece sojowe od Miodowej Mydlarni o zapachu: czekolady z miętą, pierniczkowego ciasteczka, bukietu kwiatów czy słodkiego miodu;
  • Zapachowe świeczki sojowe marki Awm o zapachu: domowe wypieki, lilia i jaśmin lub lawenda i bazylia;
  • A także produkty od Mydlarni 4 Szpaki czy Hagi Cosmetics.

Znane i kochane świece zapachowe Yankee Candle, Song Of India, Kringle Candle, Country Candle

Wychodzimy również z ukłonem w stronę klientów, którzy preferują sprawdzone i rozpowszechnione na szeroką skalę świece zapachowe, mające swoich fanów na całym świecie. Mowa tutaj o:
Yankee Candle dostępnych w kilku rozmiarach i najrozmaitszych zapachach odzwierciedlających m.in.: aromat kokosa, wesela, delikatnego koca, wody, jesieni popołudnia i wielu innych;
a także produktach sygnowanych marką: Song Of India, Kringle Candle lub Country Candle.

Niezależnie od tego, czy gustujecie w delikatnych kwiatowych zapachach, wyrazistych korzennych i słodkich propozycjach albo zapachach, które przywodzą na myśl konkretne miejsca, pory roku czy przedmioty – znajdziecie tutaj coś dla siebie i nie będziecie żałować dokonanego wyboru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe