Soki funkcjonalne

Jest 99 produktów.
-15%
w magazynie
-10%
w magazynie
-4%
w magazynie
-11%
w magazynie
-10%
wysyłka w 48 godzin

Sok z aronii na nadciśnienie czy z żurawiny na pęcherz? Może zainteresuje Cię jednak pigwa, jako składnik domowej nalewki, którą zachwycisz zarówno domowników, jak i gości?

Soki funkcjonalne to zdrowie zamknięte w butelce. Polecamy wypróbowanie zdrowotnych właściwości zawartych w soku z aceroli - rośliny niezwykle bogatej w witaminę C, która jest niezwykle ważna w obecnych czasach.

Z kolei na problemy z wypadaniem włosów nie musisz kupować suplementów o niewiadomym składzie, ponieważ wystarczy trochę soku z pokrzywy w ramach dodatku do herbaty.

Wszystkie te produkty znajdziesz w naszej bogatej ofercie i w najlepszych cenach, a wiele z nich pochodzi od certyfikowanych firm takich jak Bio Planet, Symbio lub Fair Organic.

Potrzebujesz witalizującej dawki skoncentrowanej energii o poranku czy skłonisz się ku naturalnej detoksykacji po ciężkiej nocy? Może właśnie skończyłeś intensywny trening i potrzebujesz czegoś naturalnego do regeneracji organizmu? Jeśli tak, to z całą pewnością nie odmówisz sobie porzeczki z dodatkiem jagody acai, które wspólnie tworzą bombę witamin i minerałów naturalnego pochodzenia.

W naszej ofercie znajdziesz różne idealnie zbalansowane shoty funkcjonalne z firmy Purella Superfoods, wszystkie bez dodatku cukru i niepochodzące z koncentratów.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe