Szumisie dla dzieci, szumiące misie

Jest 5 produktów.

Szumiś jest to pluszak do spania, który podbił serca wielu mam. Przypomina klasycznego misia, jednak nie został on stworzony tylko do zabawy, a przede wszystkim do usypiania niemowlaka. Szumiące misie stały się w ciągu ostatnich lat prawdziwym hitem, wspierając rodziców w trudach opieki nad maluchem.

Szumiś - wyjątkowa maskotka do spania

Miś Szumiś jest to maskotka wyposażona w specjalny mechanizm, którego celem jest zagwarantowanie dzieciom spokojnego snu. Znajdujący się w serduszku zabawki szum uspokaja noworodki i niemowlęta oraz pomaga im w zasypianiu. Dzieje się tak z tego względu, iż dźwięk szumisia kojarzy się maluchom z dobrze znanym im otoczeniem, czyli brzuchem mamy. Z wierzchu są to niezwykle urocze i pięknie wykonane zabawki, które przypominają klasyczną przytulankę. W rzeczywistości jest to uniwersalny gadżet o wielu funkcjach, który jest w stanie wyciszyć niemowlaka i zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa. Zalety tej niepozornej zabawki docenią rodzice, których maluch w końcu bez trudu zaśnie, podczas słuchania kojącego dla niego szumu. Szumisie dla dzieci dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, ponadto mogą mieć odmienne funkcje. Wszystkie te wyjątkowe zabawki generują przyjemne dla uszu malca dźwięki. Szumisie należą do trzech rodzin: rodzina słodziaków (szumiś Lucas, tata leon, mama lena), rodzina lulusiów (szumiś Suzy, Simon, mama Sophie, tata Sam), rodzina bystrzaków (szumiś Matt, tata Max, mama Mia). Ciekawą propozycją jest też szumiś Mini, czyli najmłodszy z rodziny szumisiowatych nadający się do powieszenie w wózku, foteliku czy bujaku.  Rodzice chętnie sięgają także po niewielkie zabawki, które idealnie sprawdzą się podczas podróży jak szumiący Króliś  w wersji szaro-niebieskiej dla chłopców czy słodki szumiący Króliś biało-różowy dla dziewczynek.

Jak działają szumisie?

W każdej zabawce znajduje się szumiące serce, które emituje 5 rodzajów szumu:

  • Biały szum- czyli przytłumiony i jednostajny rejestr. To różnego rodzaju równomierne dźwięki o całkowicie płaskim paśmie. Słuchanie białego szumu przypomina dzieciom szum wód płodowych, przepływającej krwi i bijące serce matki. Biały szum pozwala dziecku na odcięcie się od innych, nieznanych bodźców.
  • Różowy szum- podtrzymuje spokojny sen, jest łagodny i przyjemny dla ucha.
  • Szary szum- ma inną alokację częstotliwości i jest to dźwięk trójwymiarowy.
  • Czerwony szum- o intensywnej głębi i mocno rejestrujący niskie częstotliwości, świetnie oddaje szum morskich głębin.

Szumisie emitują także dźwięki przypominające spadający deszczu czy szum morza. Co ważne, rodzice mogą sami regulować rodzaj szumu, jak i jego głośność. Przydatną funkcją jest Czujnik Snu, dzięki czemu zabawka sama uruchomi się w przypadku wybudzenia dziecka ze snu i jego płaczu, jak i hałasu w pobliżu. Niektóre misie do spania zostały też wyposażone w światło i dmuzykę tak jak szumiś Wydra  czy szumiś Koala.

Czy dźwięki szumisia są bezpieczne dla dziecka?

Tak, misie szumisie zostały specjalnie opracowane z myślą o tych najmłodszych i ich delikatnym słuchu. Szumiące maskotki są więc w pełni bezpieczne dla maluchów, a ich dźwięk nie uzależnia. Ilość generowanych decybeli przez maskotki do spania nie naraża ich słuchu, a rodzice mają możliwość regulacji głośności.

Szumiący miś - zadbaj o lepszy sen maluszka

Szumiące pluszaki do spania to wszechstronne i unikalne zabawki, które zrewolucjonizowały rynek. Wyglądają jak zwykle misie, jednak to produkty o wielu funkcjonalnościach. Uspokajające dźwięki, melodie, światło, a nawet wygodna obsługa przez aplikację na telefon- to wszystko sprawia, że rodzice coraz częściej sięgają właśnie po urocze szumisie. Co ważne, zabawka w postaci prześlicznej chmurki może też pełnić funkcję lampki nocnej. Szumiś jest sposobem na łatwiejszą opiekę, szybsze uspokojenie maluszka, ukojenie go w trudnych chwilach (kolki) i zapewnienie mu zdrowego i długiego snu.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe