8 zasad miłości. Jak ją znaleźć, utrzymać i jak pozwolić jej odejść

Jay Shetty, autor międzynarodowego bestsellera „Zacznij myśleć jak mnich“, powraca z odkrywczym przewodnikiem po wszystkich etapach romantycznej relacji, łącząc nauki płynące ze starożytnej mądrości i współczesnej wiedzy. Nikt nas nie uczył, jak kochać. Dlatego będąc w związku, często podpieramy...
34,72 * 49,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,72 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Jay Shetty, autor międzynarodowego bestsellera „Zacznij myśleć jak mnich“, powraca z odkrywczym przewodnikiem po wszystkich etapach romantycznej relacji, łącząc nauki płynące ze starożytnej mądrości i współczesnej wiedzy.

Nikt nas nie uczył, jak kochać. Dlatego będąc w związku, często podpieramy się przede wszystkim tym, co podsuwają nam filmy romantyczne i popkultura. Teraz możesz to zmienić.

Jay Shetty w swojej nowej książce nie traktuje miłości jak jakiejś eterycznej koncepcji ani nie pisze o niej, posługując się wyświechtanymi banałami. Przedstawia konkretne, łatwe do wykonania kroki, które pomogą ci rozwinąć umiejętność doświadczania pełni miłości i jej pielęgnowania. Autor dzieli się spostrzeżeniami na temat tego, jak razem wygrywać i przegrywać, jak określać swoje uczucia i jak poradzić sobie z rozstaniem. Zainspirowany zarówno mądrością wedyjską, jak i osiągnięciami współczesnej nauki, Shetty odnosi się do całego cyklu relacji, począwszy od pierwszych randek, przez zamieszkanie pod jednym dachem, aż po ewentualne rozstanie i rozpoczęcie od nowa. Radzi też, jak nie nabierać się na fałszywe obietnice i nie angażować w związki, w których nie zaznamy spełnienia.

„8 zasad miłości“ Jaya Shetty`ego sprawi, że głęboko i świadomie pokochasz siebie, swoją drugą połówkę i świat wokół was.


Opinie o książce

„8 zasad“ pomoże ci krok po kroku odnaleźć prawdziwą miłość: najpierw wybudujesz fundamenty relacji z sobą, potem z innymi, a na końcu ze światem. 

Jennifer Lopez

Jay Shetty pisze po mistrzowsku: prawdziwie i mądrze – o miłości i życiu. 

Shawn Mendes

W tej błyskotliwej, rozprawiającej się z mitami książce Jay Shetty łączy prastarą mądrość ze współczesną nauką, by pokazać, jak możemy odnaleźć w sobie i innych miłość, na którą wszyscy zasługujemy. 

Lori Gottlieb, autorka bestsellera „Czy chcesz o tym porozmawiać?“

To pierwsza i ostatnia książka na temat miłości i związków, jaką każdy powinien przeczytać. 

Steven Bartlett, przedsiębiorca, twórca podcastu „The Diary of a CEO“

Doskonały przewodnik, jak przez pielęgnowanie miłości doświadczyć radości i spełnienia. 

Deepak Chopra, profesor medycyny Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego

Jay Shetty prowadzi czytelników zawiłą ścieżką miłości, pięknie opisując niedoskonałości naszych wyborów i stojące przed nami wyzwania.

Esther Perel, autorka bestsellera „Inteligencja erotyczna“

Spełnione życie zależy od tego, jak realizujesz się w związkach. Dlatego to może być najbardziej wartościowa książka, jaką przeczytasz w tym roku. 

Julie Smith, autorka bestsellera „Jak zmienić złe dni na lepsze“


O autorze

Jay Shetty – autor bestsellera z pierwszego miejsca listy „,New York Timesa“,, nagradzany mówca, podcaster, były mnich. Jego misją jest dzielenie się ponadczasową mądrością w przystępny, praktyczny i przystający do współczesności sposób. W 2017 roku magazyn „,Forbes“, uznał go za jednego z trzydziestu najbardziej wpływowych ludzi poniżej trzydziestego roku życia na świecie. Jego wiralowe filmiki osiągnęły łącznie ponad dziesięć miliardów wyświetleń, a w swoich mediach społecznościowych skupił ponad pięćdziesiąt milionów obserwujących z całego świata. W 2019 roku stworzył podcast On Purpose – obecnie najpopularniejszą na świecie audycję dotyczącą zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest zapraszany jako główny mówca na międzynarodowe konferencje. Występował między innymi dla Google`a, Netflixa i American Express. Do jego szkoły online zapisało się dwa miliony osób. Prowadzona przez niego wspólnota coachingowa Genius organizuje cotygodniowe sesje porad z zakresu zdrowego trybu życia fizycznego i psychicznego dla tysięcy członków z ponad stu krajów. Jay Shetty jest dyrektorem do spraw misji w firmie Calm, a także współzałożycielem – wraz z żoną Radhi – marki Joyo Tea (obecnie Juni).

Szczegóły - 8 zasad miłości. Jak ją znaleźć, utrzymać i jak pozwolić jej odejść

 • Autor: Jay Shetty
 • Wydawnictwo Insignis
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2023
 • Ilość stron: 368
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367710619
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: 8 Rules of Love
 • Tłumacz: Krochmal Anna, Kędzierski Robert
 • ISBN: 9788367710619
 • EAN: 9788367710619
 • Wymiary: 14x21 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również