Kasza jęczmienna

Są 24 produkty.

Polacy nadal bardzo chętnie sięgają po tradycyjną kaszę, której nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Najpopularniejsza na naszych stołach jest kasza jęczmienna. Kilka jej odmian mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie. Dysponujemy również kaszą w wersji "BIO", dla bardziej wymagających klientów, zwracających uwagę na jakość produktów, które spożywają i ich naturalne pochodzenie.

Kasza jęczmienna zawiera między innymi bardzo dużo błonnika. Dlatego też powinna być spożywana przez osoby w różnym wieku - błonnik jest bowiem bardzo potrzebny w naszej diecie i dobrze wpływa na nasz organizm. Może być także spożywana przez osoby, które posiadają wysoki poziom cholesterolu.

Kasza jęczmienna może zostać wykorzystana w naszej kuchni tak naprawdę na wiele sposobów. Niektórzy faszerują kaszą paprykę czy też duże pieczarki, dodawana jest do kaszanki, może stać się również dodatkiem do mięsa na obiad. Z jej pomocą przygotujemy liczne przepisy kulinarne.

W naszym asortymencie znajdą Państwo kilka podstawowych rodzajów kasz w różnych gramaturach, które mogą wzbogacić codzienne posiłki. Do wyboru czysta kasza jęczmienna lub z dodatkiem innych zbóż np. gryki.

Bio Planet Kasza jęczmienna 1 kg Bio -11%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe