Olej lniany

Jest 17 produktów.

Olej lniany od pewnego czasu jest coraz częściej wykorzystywany w polskich kuchniach, dlatego też pojawił się ON również w ofercie naszego sklepu, obok innych korzystnych dla zdrowia tłuszczów i oliw. W naszym asortymencie posiadamy przede wszystkim naturalny, zimnotłoczony olej lniany różnych marek, którego nie powinniśmy podgrzewać, ponieważ wówczas traci ON wówczas większość swoich cennych właściwości.

Tych właściwości natomiast jest naprawdę wiele. Przede wszystkim jest to olej niezwykle bogaty w kwasy tłuszczowe nienasycone omega-3 i omega-6. Jest również bardzo bogatym źródłem witaminy E. Mogą stosować go alergicy oraz osoby z nadciśnieniem i wrażliwym układem pokarmowym. Najlepiej stosować go jako dodatek do zimnych sosów, warzyw, pieczywa czy hummusu.

Olej ten może być stosowany jednak nie tylko doustnie. Stosuje się go także zewnętrznie na skórę. Kobiety często nakładają go na włosy. Oferujemy różne pojemności oleju lnianego w atrakcyjnej i przystępnej cenie oraz wersje “BIO”, dla zwolenników naturalnych i sprawdzonych produktów, którzy stawiają na zdrowe odżywianie. Polecamy także pozostałe oleje, które posiada w sprzedaży nasz sklep internetowy!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe