Superfoods › Aloes

Jest 10 produktów.

Drogi Kliencie! Nie bez przyczyny zajrzałeś do tej kategorii produktów w naszym sklepie. Zależy Ci na zdrowiu Twoim i Twoich najbliższych, więc szukasz produktów żywnościowych, które pomogą zadbać o nie w sposób szczególny. I tak trafiłeś do działu z superfoods, czyli żywnością wyjątkowo nasyconą potrzebnymi składnikami odżywczymi. Spożywanie tego typu pokarmu to strzał w dziesiątkę!

Aloes to właśnie jeden z tych produktów, które śmiało można nazwać "bombą witaminową". W swoim składzie zawiera bowiem witaminy A, C, E oraz te z grupy B, a także cholinę i kwas foliowy. Ponadto znaleźć w nim można również minerały takie jak wapń magnez, żelazo, selen, potas, sód, cynk, miedź, mangan, czy chrom. Jego prozdrowotne właściwości są więc nie do przecenienia, co potwierdza fakt, że roślina ta doceniana była już w starożytności. Kobiety stosują niekiedy aloes na włosy, aby je odżywić.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyłącznie soki produkowane z najwyższej jakości ekologicznego aloesu. Spożywane regularnie mogą wpłynąć korzystnie na zdrowie, urodę i samopoczucie. Wszechstronność oddziaływania sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na włączenie soku aloesowego do swojej codziennej diety. Każda butelka soku z naszego sklepu to wyjątkowa skarbnica mikro i makroelementów koniecznych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe