Anwen Odżywka do włosów o wysokiej porowatości Proteinowa Orchidea 100 ml

Twoje włosy są łamliwe, „smętne” i bez życia? To znak, że brakuje im protein! Odżywka Anwen w swoim składzie zawiera odpowiednią kompozycję protein: - keratyna (o ciężarze cząsteczkowym 50 000 Da) oraz dodatkowo hydrolizowaną keratynę, które zarówno na powierzchni jak i wewnątrz struktury włosów...
11,47 * 17,99 zł
Cena za L : 114.7zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,32 zł

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

Opis

Twoje włosy są łamliwe, „smętne” i bez życia? To znak, że brakuje im protein! Odżywka Anwen w swoim składzie zawiera odpowiednią kompozycję protein:

keratyna (o ciężarze cząsteczkowym 50 000 Da) oraz dodatkowo hydrolizowaną keratynę, które zarówno na powierzchni jak i wewnątrz struktury włosów uzupełniają ubytki ze względu na kompatybilny aminokwasowo skład.

Proteiny z zielonego groszku o średnim ciężarze cząsteczkowym 1500 Da i dużej zawartości kwasu glutaminowego i aspartaminowego są silnie hydrofilowe, penetrują w głąb struktury i dodatkowo nawilżają włosy.

Kolagen z elastyną (o średnim ciężarze cząsteczkowym 325 000 Da), które dzięki właściwościom błonotwórczym tworzą rodzaj cieniutkiego filmu ochronnego na powierzchni włosów, zatrzymując wilgoć, ale również wypełniając ubytki na powierzchni włosa, wygładzając go i uelastyczniając.

pH odżywki: 3,8

93 % składników pochodzenia naturalnego

Tuby małych odżywek wykonane są w duchu less waste z łatwo recyklingowalnego aluminium

Odżywka do włosów o wysokiej porowatości Proteinowa Orchidea to preparat przeznaczony dla kobiet.

To wyrób z naturalnych składników, który nie ma w składzie sztucznych substancji. Znajdziemy w nim tylko składniki pozytywnie działające na włosy i skórę głowy. Przekłada się to na zmniejszoną szansę na doświadczenie alergii skóry, podrażnień skóry i innych działań niepożądanych.

Opakowanie ma wymiary:

  • Pojemność opakowania: 100 ml


Zakładając średnie zużycie na poziomie ok. 100 ml na miesiąc, należy uznać, że jedno opakowanie kosmetyku wystarczy na ok. 1 miesiąc.

Szczegóły - Anwen Odżywka do włosów o wysokiej porowatości Proteinowa Orchidea 100 ml

  • Producent: Anwen
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907222404737
  • EAN: 5907222404737

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>