Auta. Zadania do zmazywania

Co tam słychać u Zygzaka i ferajny? Odpalaj silnik i razem z nimi ruszaj na przejażdżkę! Po drodze czeka cię mnóstwo przygód zagadki, zadania, zakręty ale przecież dla takiego rajdowca jak ty to pestka!Do książki dołączony jest ścieralny mazak niezbędne wyposażenie podczas przygody. Dzięki niemu...
14,28 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,12 zł

Opis

Co tam słychać u Zygzaka i ferajny? Odpalaj silnik i razem z nimi ruszaj na przejażdżkę! Po drodze czeka cię mnóstwo przygód zagadki, zadania, zakręty ale przecież dla takiego rajdowca jak ty to pestka!
Do książki dołączony jest ścieralny mazak niezbędne wyposażenie podczas przygody. Dzięki niemu zawsze możesz zmazać wszystkie odpowiedzi i zacząć zabawę od początku!
Gotowy? No to start!
Zabawa w zmazywanie z bohaterami Disneya.

Książeczka "Auta. Zadania do zmazywania" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych działań, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat maszyn!

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Auta. Zadania do zmazywania" udostępniło Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.