Moje opowieści o zwierzętach. Disney

Bogato ilustrowany zbiór opowieści dla najmłodszych, których bohaterami są zwierzęta z filmów Disneya. Przeczytajcie o małym, ale dzielnym lwiątku, wiecznie zakochanym kundlu, całej zgrai identycznych dalmatyńczyków, słoniku z ogromnymi uszami czy o rybce Nemo, która wyrusza w wielki świat. ",Moje...
29,71 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,05 zł

Opis

Bogato ilustrowany zbiór opowieści dla najmłodszych, których bohaterami są zwierzęta z filmów Disneya. Przeczytajcie o małym, ale dzielnym lwiątku, wiecznie zakochanym kundlu, całej zgrai identycznych dalmatyńczyków, słoniku z ogromnymi uszami czy o rybce Nemo, która wyrusza w wielki świat. ",Moje opowieści", to ciekawa lektura na dobranoc i doskonały prezent dla wszystkich miłośników zwierząt, tych dużych i tych małych.

Historyjka "Moje opowieści o zwierzętach. Disney" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Moje opowieści o zwierzętach. Disney". Kolekcja krótkich historii to mądry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jest to doskonała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Dzieci w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to niezbyt długa publikacja - jej długość to 192 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Moje opowieści o zwierzętach. Disney" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.