Katarzyna Lewko

Katarzyna Lewko jest popularną polską blogerką oraz autorką książek o zdrowym odżywianiu. Prowadzi swoją autorską stronę "Pepsi Eliot" na której sama posługuje się tym właśnie pseudonimem. Jak przyznaje również, od wielu lat wszyscy zwracają się do niej raczej w tej formie, niż właściwym imieniem i nazwiskiem.

Z wykształcenia jest inżynierem architektem. Od 2000 roku zarządza swoją własną firmą, której celem jest uświadamianie ludziom mocy, jaka drzemie w zdrowym odżywianiu. Właścicielka marek "This is Bio" oraz "TiB". Uwielbia biegać, od kilku lat jest witarianką stawiającą głównie na węglowodany. Z pasji i zamiłowania do zdrowia założyła bloga, na którym przedstawia naturalne sposoby na pozbycie się uciążliwych dolegliwości chorobowych. Dzieli się take ze swoimi Czytelnikami przemyśleniami, przepisami na zdrowy styl życia i wskazówkami, jak zadbać o siebie.

Pierwszą wydaną książką autorki jest "Leczenie dobrą dietą". Stanowi ona kompendium wiedzy, którą zdobywała latami. Znajdziemy w niej zalecenia, które poprawiają nasze codzienne funkcjonowanie oraz pomogą zwalczać niektóre choroby. Autorka zapowiada, że to nie koniec jej pisarskiej przygody i w planach ma wydanie kolejnych pozycji.
-26%
wysyłka w 4 dni
-20%
63,96 zł 79,95 zł
wysyłka w 24 godziny
-14%
wysyłka w 4 dni
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe