Marek Zaremba

Marek Zaremba jest specjalistą medycyny komórkowej, dietetykiem tradycyjnej medycyny chińskiej oraz założycielem Akademii Zdrowia i Dietoterapii "Gotuj zdrowo!". Wraz z przyjaciółmi po fachu jeździ po całej Polsce prowadząc kursy gotowania, a także odwiedza wszystkie duże imprezy kulinarne w kraju.

W swoich książkach autor łączy pasję do gotowania z wiedzą o tym, jak jedzenie wpływa na nasze zdrowie, jak oddziałuje na organizm. Możemy się o tym przekonać czytając np. "Jaglany detoks" lub "Leczenie dietą. Wygraj z Candidą!".

Zaremba jest zwolennikiem diety intuicyjnej, która opiera się na synergii. Według autora, w celu osiągnięcia pełni zdrowia najważniejszy jest balans pomiędzy zdrową dietą, aktywnością fizyczną oraz świadomością. Przygodę z dietetyką rozpoczął, kiedy sam chorował i potrzebował pomocy. Kluczem do odzyskania zdrowia okazała się odpowiednia dieta, a w szczególności wyeliminowanie niektórych, szkodliwych dla organizmu produktów.

Jego największym hitem okazała się publikacja "Jaglany detoks". Metoda opisywana w książce pozwala na oczyszczenie organizmu przy jednoczesnym zrezygnowaniu z głodówek. Podczas całego procesu chodzimy syci, mamy energię, dobry nastrój i możemy pracować, co jest niemożliwe podczas stosowania większości detoksów.

Zaremba nie tylko pisze książki, ale również prowadzi kulinarnego bloga (www.gotujzdrowo.com), na którym dzieli się swoją wiedzą z czytelnikami.
Jaglany detoks. Przepisy -25%
37,43 zł 49,90 zł
Jaglany detoks. Przepisy
w magazynie
Medycyna naturalna Św. Hildegardy -25%
w magazynie
Zatrzymaj Hashimoto. Wzmocnij tarczycę! -25%
w magazynie
Boży skalpel. Uzdrowienie postem -25%
wysyłka do 72 godzin
Jaglany detoks dla biegaczy -20%
39,92 zł 49,90 zł
Jaglany detoks dla biegaczy
wysyłka do 72 godzin
Jaglany Detoks. Kolejny krok -20%
39,92 zł 49,90 zł
Jaglany Detoks. Kolejny krok
wysyłka do 72 godzin
Jaglany detoks -20%
39,92 zł 49,90 zł
Jaglany detoks
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe