Monika Mrozowska

Monika Mrozowska - miłośniczka i zwolenniczka zdrowego stylu życia. Autorka wielu książek o tematyce kulinarnej. W swoich tytułach gorąco zachęca wszystkich czytelników do wypróbowania zdrowej, prostej i smacznej kuchni, by cieszyć się witalnością i dobrym samopoczuciem. Autorka na każdym kroku przypomina nam, że dieta i codzienny jadłospis mają ogromny wpływ na nasz nastrój i kondycję.

Urodziła się 14 maja 1980 roku w Warszawie. Znamy ją przede wszystkim z seriali telewizyjnych, takich jak: "Rodzina Zastępcza", "Usta usta", "Na dobre i na złe" czy "Hotel 52", a także z programów rozrywkowych: "Jak oni śpiewają", "Celebrity Splash!", oraz "Agent – Gwiazdy". W 2004 roku otrzymała nagrodę Złote serce - przyznawaną przez Fundację Polsat, za działalność charytatywną. Prywatnie jest matką trójki dzieci, prowadzi swojego bloga kulinarnego, a także kanał na popularnym serwisie internetowym YouTube o nazwie „Jestem Mamą”.

 

Najważniejsze tytuły autorki:

  • „Słodkie i zdrowe. Czyli desery, które możesz jeść codziennie” - to pozycja skierowana dla smakoszy wszelkiego rodzaju słodkości. Autorka dzieli się z nami przepisami, które bez wyrzutów sumienia możemy spożywać codziennie, kiedy tylko najdzie nas na nie ochota. Książka zawiera aż 60 przepisów na zdrowe desery z naturalnych składników, takich jak: orzechy, kasze czy suszone owoce.
  • „Słodko, zdrowo, świątecznie” - 240 stronicowy tytuł, przepełniony zdrowymi przepisami na wszelkie uroczyste okazje i święta. Dzięki tej książce przygotujecie pyszne torty, aromatyczne pierniki i wspaniałe wielkanocne mazurki. Autorka udowadnia, że słodkie przysmaki, mogą również stanowić wspaniały sposób na wzmocnienie naszego organizmu.
  • „Uczta dla dwojga” - tytuł, który powstał we współpracy z Katarzyną Błażejewską-Stuhr, to specjalnie skomponowana i zbilansowana dieta dla wszystkich kobiet w ciąży, pragnących zadbać również o swoje maleństwo. Autorki przekonują, że każda przyszła matka powinna wiedzieć, w jaki sposób dostarczyć niezbędne składniki odżywcze zarówno sobie, jak i swojemu dziecku.
-50%
19,95 zł 39,90 zł
w magazynie
-25%
w magazynie
-25%
w magazynie
-25%
29,93 zł 39,90 zł
wysyłka w 48 godzin
-50%
19,95 zł 39,90 zł
wysyłka w 4 dni
-50%
wysyłka w 4 dni
-25%
wysyłka w 48 godzin
-42%
wysyłka w 4 dni
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe