Bajecznie się składa! Smoki i magiczne stworzenia

Halinka w lesie spotyka latającego smoka Płomyczka, i nie tylko! Wykonaj razem z nią zadania, by rozejrzeć się po magicznej krainie. W środku znajdziesz NIESPODZIANKĘ do złożenia!Seria Bajecznie się składa to przygodowe książeczki z zadaniami, naklejkami i WYPYCHANKAMI.W serii znajdziecie również:...
6,18 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,43 zł

Opis

Halinka w lesie spotyka latającego smoka Płomyczka, i nie tylko! Wykonaj razem z nią zadania, by rozejrzeć się po magicznej krainie. W środku znajdziesz NIESPODZIANKĘ do złożenia!

Seria Bajecznie się składa to przygodowe książeczki z zadaniami, naklejkami i WYPYCHANKAMI.

W serii znajdziecie również: Bajki i Baśnie, Podwodne Królestwo, Wróżki i Jednorożce, Księżniczki i Czarodziejki.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Bajecznie się składa! Smoki i magiczne stworzenia". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją spakować do torby lub plecaka dziecka.

Pozycja "Bajecznie się składa! Smoki i magiczne stworzenia" została opublikowana przez Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.