Mądre bajki. Wydanie specjalne

Przedstawiamy nową, wyjątkową edycję kochanej przez wszystkie dzieci książki Mądre bajki! Jest to wydanie specjalne, w dużym kwadratowym formacie, z całkiem nowymi, niezwykłymi ilustracjami idealnie oddającymi magiczny klimat przedstawionych historii. Specjalnie dobrana, duża i wyraźna czcionka...
34,11 * 58,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,95 zł

Opis

Przedstawiamy nową, wyjątkową edycję kochanej przez wszystkie dzieci książki Mądre bajki!

Jest to wydanie specjalne, w dużym kwadratowym formacie, z całkiem nowymi, niezwykłymi ilustracjami idealnie oddającymi magiczny klimat przedstawionych historii. Specjalnie dobrana, duża i wyraźna czcionka ułatwia głośne czytanie rodzicom i dziadkom, a także zachęca dzieci do pierwszych samodzielnych prób czytelniczych.

Opowieści poruszają ważne i ciekawe dla dzieci tematy - mówią o tolerancji, akceptacji, wartości rodziny i przyjaźni, pokazują siłę, jaka kryje się w wytrwałości i wierze w siebie. Nie stronią też od trudnych kwestii, o których dorośli często nie wiedzą, jak rozmawiać z dziećmi - wówczas wspólna lektura może stać się punktem wyjścia do ciekawej, rozwijającej rozmowy. Książka rozwija wrażliwość dziecka, poszerza jego wiedzę o świecie, uczy rozumieć siebie i innych, a także kształtuje zainteresowania czytelnicze.

W tej edycji znajdują się dwa zupełnie nowe, niepublikowane dotąd opowiadania! Polecamy to przepiękne wydanie do każdej dziecięcej biblioteczki!

Agnieszka Antosiewicz jest autorem historii "Mądre bajki. Wydanie specjalne".

Książka pt. "Mądre bajki. Wydanie specjalne" została umieszczona w kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

Jest to średniej długości lektura - jej długość: 104 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Mądre bajki. Wydanie specjalne" udostępniło Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to sprawdź również inne publikacje tego wydawcy.