Bajki Ezopa SIEDMIORÓG

Odkryj fascynujący świat bajek Jeana de La Fontaine'a. Wśród ponad trzydziestu najpopularniejszych i pięknie zilustrowanych tekstów z pewnością trafisz na swoje ulubione bajki, takie jak: Wilk i baranek Lew i mucha Żółw i zając Konik polny i mrówka Kruk i lis Kwoczka niosąca złote jajka Czapla Lis...
17,46

Opis

Odkryj fascynujący świat bajek Jeana de La Fontaine'a.
Wśród ponad trzydziestu najpopularniejszych i pięknie zilustrowanych tekstów z pewnością trafisz na swoje ulubione bajki, takie jak:
Wilk i baranek
Lew i mucha
Żółw i zając
Konik polny i mrówka
Kruk i lis
Kwoczka niosąca złote jajka
Czapla
Lis i kozieł

Za treścią książeczki "Bajki Ezopa SIEDMIORÓG" stoi Jeana de La Fontaine.

Publikacja pt. "Bajki Ezopa SIEDMIORÓG" została umieszczona w działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem dają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry sposób na to, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 5-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania wielu pytań.
  • Oryginalne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Jest to średniej długości produkcja - jej długość to 100 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Bajki Ezopa SIEDMIORÓG" udostępniło Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz również inne tytuły od tego wydawcy.