Basia i granice

Tego dnia wszystko idzie na opak. Po nerwowym poranku Basia spóźnia się do przedszkola. Nie cieszy jej rozmowa z Marcelem, a zachowanie Dżesiki wręcz ją denerwuje. Okazuje się, że inne dzieci też nie lubią określonych sytuacji. Na szczęście pani Marta jak zawsze staje na wysokości zadania i uczy...
17,72 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,43 zł

Opis

Tego dnia wszystko idzie na opak. Po nerwowym poranku Basia spóźnia się do przedszkola. Nie cieszy jej rozmowa z Marcelem, a zachowanie Dżesiki wręcz ją denerwuje. Okazuje się, że inne dzieci też nie lubią określonych sytuacji. Na szczęście pani Marta jak zawsze staje na wysokości zadania i uczy przedszkolaki, jak stawiać granice w trudnych dla nich chwilach.

Napisana z dużym wyczuciem książka Basia i granice może stać się punktem wyjścia do rozmowy z dzieckiem o tym, jakie zachowania są dla nas nieakceptowalne, jak umiejętnie stawiać granice i radzić sobie w trudnych chwilach.

Książka powstała we współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.

Zofia Stanecka, Marianna Oklejak jest autorem historii "Basia i granice".

"Basia i granice" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Wybór krótkich form to dobry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - zamów dla niego też kolejne części z cyklu "Basia".

Jest to krótka publikacja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Basia i granice" opublikowało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz również inne pozycje tego wydawcy.

Szczegóły - Basia i granice

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>