Basia i rower

Rodzina Basi jedzie na weekend na wieś. Rodzice planują wyprawę rowerową. Janek cieszy się, że to będzie wyprawa dookoła świata. Basia z kolei z obawą myśli, czy świat nie jest aby za wielki na dwa małe koła i dwie nie bardzo duże nóżki. Na szczęście z pomocą przychodzi Mama, a w dniu wyprawy Basię...
16,43 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,31 zł

Opis

Rodzina Basi jedzie na weekend na wieś. Rodzice planują wyprawę rowerową. Janek cieszy się, że to będzie wyprawa dookoła świata. Basia z kolei z obawą myśli, czy świat nie jest aby za wielki na dwa małe koła i dwie nie bardzo duże nóżki. Na szczęście z pomocą przychodzi Mama, a w dniu wyprawy Basię interesuje już tylko, czy rodzinie uda się na rowerach dojechać aż do piramid w Egipcie. Zapowiada się wspaniała przygoda!

Autorem książeczki "Basia i rower" jest Zofia Stanecka, Marianna Oklejak.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Basia i rower". Kolekcja krótkich historii to doskonały sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 3 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych książek.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

 

Książkę wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - zamów też pozostałe bajki z serii "Basia".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Basia i rower" udostępniło Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Szczegóły - Basia i rower

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>