Bawię się i uczę. Szlaczki w.3

Seria Bawię się i uczę... to edukacyjne książeczki dla najmłodszych, które pomogą dziecku w nauce. Każda z książek wyglądem przypomina zeszyt, zadaniem dziecka będzie napisanie słowa, cyfry bądź szlaczka według wskazanego wzoru. Dzięki tej serii nauczy się rozpoznawać litery i cyfry, a rysowanie...
5,63 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,79 zł

Opis

Seria Bawię się i uczę... to edukacyjne książeczki dla najmłodszych, które pomogą dziecku w nauce. Każda z książek wyglądem przypomina zeszyt, zadaniem dziecka będzie napisanie słowa, cyfry bądź szlaczka według wskazanego wzoru. Dzięki tej serii nauczy się rozpoznawać litery i cyfry, a rysowanie szlaczków wspomoże jego umiejętności motoryczne. W cyklu Bawię się i uczę... ukazały się: Bawię się i uczę. Szlaczki, Bawię się i uczę. Cyferki, Bawię się i uczę. Literki, Bawię się i uczę. Angielskie słówka.

Książeczka "Bawię się i uczę. Szlaczki w.3" to praca zbiorowa, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Wybierz "Bawię się i uczę. Szlaczki w.3" i ćwicz z maluchem naukę pisania lub liczenia. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, łatwo ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

Jest to dość krótka produkcja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Bawię się i uczę. Szlaczki w.3" została wydana przez Wydawnictwo Ibis/Books. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.