Uczymy się pisać

Uczymy się pisać to doskonała pozycja do nauki pisania. Książeczka została przygotowana przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania początkowego i jest całkowicie zgodna z programem nauczania. Wielkość i kształt liter, liniatura, kolejność prezentowania kolejnych liter są dokładnie takie,...
5,02 * 5,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,55 zł

Opis

Uczymy się pisać to doskonała pozycja do nauki pisania.

Książeczka została przygotowana przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania początkowego i jest całkowicie zgodna z programem nauczania. Wielkość i kształt liter, liniatura, kolejność prezentowania kolejnych liter są dokładnie takie, jak w szkole. W książce pokazany jest dokładny sposób pisania każdej litery, jest dużo miejsca do samodzielnego ćwiczenia. Absolutną nowością na rynku wydawniczym jest nauka łączenia liter i dwuznaki.

Dziecko może samodzielnie uczyć się pisać, jak i dodatkowo ćwiczyć w domu po lekcjach. A będzie to robiło z chęcią, gdyż oprócz nauczania książeczka też bawi. Przy każdej literce są ciekawe zadania, labirynty, rebusy, zagadki, dzięki którym dzieci będą się dobrze bawić, jednocześnie się ucząc. Dodatkowym atutem są kolorowe naklejki wielokrotnego użytku!

Serdecznie polecamy!

Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Uczymy się pisać"?
Za treść książki odpowiada Renata Pitala.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Uczymy się pisać" opublikowało Wydawnictwo Greg.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
80: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Uczymy się pisać"?
Tytuł ten należy do popularnej serii "UCZYMY SIĘ".
Analogicznie do pozostałych tytułów z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Uczymy się pisać

 • Tytuł: Uczymy się pisać z naklejkami
 • Autor: Renata Pitala
 • Wydawnictwo Greg
 • Seria Uczymy się
 • Rok wydania: 2021
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 80
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 54554401467KS
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788375173260

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>