Bazgraki i zabawy 6-latków

Bazgraki i zabawy 6-latków Rozwijające zabawy z pisakiem suchościeralnym! Jak ułożyć alfabetyczne domino? Co znajduje się w pracowni komputerowej? Jak odszyfrować tajemniczy kod? Bazgraki i zabawy dla 6-latków to rozwijające zagadki, dzięki którym przedszkolaki trenują myślenie logiczne, poznają...
16,32 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,58 zł

Opis

Bazgraki i zabawy 6-latków

Rozwijające zabawy z pisakiem suchościeralnym!

Jak ułożyć alfabetyczne domino? Co znajduje się w pracowni komputerowej? Jak odszyfrować tajemniczy kod?

Bazgraki i zabawy dla 6-latków to rozwijające zagadki, dzięki którym przedszkolaki trenują myślenie logiczne, poznają litery i cyfry, tworzą kody i sekwencje oraz ćwiczą rękę, rysując szlaczki, lustrzane odbicia przedmiotów oraz zamalowując pola zgodnie z instrukcją.

Różnorodne zadania przygotowują do nauki pisania, liczenia i kodowania bez komputera, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni.

Oryginalne i zabawne ilustracje oswajają przedszkolaki z nowymi miejscami, takimi jak restauracja, ogród, pracownia komputerowa, teatr, miasto, lub przypominają o dobrze znanym otoczeniu.

Dzięki dołączonemu do książki flamastrowisuchościeralnemu odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, duży formatA4 pozwala na swobodne rysowanie i bazgranie.

Rysuj, ścieraj i baw się z Bazgrakami!

Szczegóły - Bazgraki i zabawy 6-latków

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>