Beauty Formulas Tea Tree Cleansing Wipes oczyszczające chusteczki do twarzy 30 szt.

Seria Beauty Formulas z olejkiem z drzewa herbacianego pochodzącego z Australii. Olejek jest naturalnym środkiem przeciwbakteryjnym i którym uważa się, że ma wiele korzystnych efektów i antyseptycznych właściwości. Chusteczki mają działanie głęboko oczyszczające w celu usunięcia brudu, nadmiaru...
12,99
Cena za szt. : 0.43zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,74 zł

Opis

Seria Beauty Formulas z olejkiem z drzewa herbacianego pochodzącego z Australii. Olejek jest naturalnym środkiem przeciwbakteryjnym i którym uważa się, że ma wiele korzystnych efektów i antyseptycznych właściwości. Chusteczki mają działanie głęboko oczyszczające w celu usunięcia brudu, nadmiaru sebum oraz makijażu. Pomagają odblokować i zmniejszyć pory. Pomagają w zwalczaniu bakterii powodujących wypryski.


KLUCZOWE SKŁADNIKI:

- olejek z drzewa herbacianego

UWAGI: Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu, dokładnie spłukać wodą. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Nie stosować na pękniętą skórę. Nie do higieny intymnej. Trzymaj poza zasięgiem dzieci.

SPOSÓB UŻYCIA: Oderwij naklejkę, aby otworzyć i używaj zgodnie z zaleceniami. Ponownie uszczelnij opakowanie, aby utrzymać wilgotność chusteczek. Zużyte chusteczki wyrzuć do kosza. Nie spłukuj w toalecie.

Szczegóły - Beauty Formulas Tea Tree Cleansing Wipes oczyszczające chusteczki do twarzy 30 szt.

  • Producent: Beauty Formulas
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5012251011860
  • EAN: 5012251011860

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt