Biały tygrys

Seria wesołych wierszyków do czytania najmłodszym dzieciom. Niezwykłe przygody bohaterów pobudzają ich wyobraźnię i rozśmieszają, uczą myśleć kreatywnie. Barwne i zabawne ilustracje przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do aktywnego słuchania.
8,16 * 10,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,78 zł

Opis


Seria wesołych wierszyków do czytania najmłodszym dzieciom. Niezwykłe przygody bohaterów pobudzają ich wyobraźnię i rozśmieszają, uczą myśleć kreatywnie. Barwne i zabawne ilustracje przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do aktywnego słuchania.

Anna Prudel to autor tytułu "Bajeczki z morałem. Biały tygrys".

Książeczka pt. "Bajeczki z morałem. Biały tygrys" została przypisana do sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem dają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to krótka publikacja - jej długość to 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Bajeczki z morałem. Biały tygrys" wydało Wydawnictwo Pryzmat. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to zobacz także inne tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.