Bajeczki z morałem Żółwik Tomek

Seria wesołych wierszyków do czytania najmłodszym dzieciom. Niezwykłe przygody bohaterów pobudzają ich wyobraźnię i rozśmieszają, uczą myśleć kreatywnie. Barwne i zabawne ilustracje przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do aktywnego słuchania.
8,16 * 10,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,10 zł

Opis

Seria wesołych wierszyków do czytania najmłodszym dzieciom. Niezwykłe przygody bohaterów pobudzają ich wyobraźnię i rozśmieszają, uczą myśleć kreatywnie. Barwne i zabawne ilustracje przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do aktywnego słuchania.

Anna Prudel jest autorem historii "Bajeczki z morałem. Żółwik Tomek".

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Bajeczki z morałem. Żółwik Tomek". Zbudowanie zbioru krótkich opowieści to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspomaga dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Bajeczki z morałem. Żółwik Tomek" została opublikowana przez Wydawnictwo Pryzmat. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.