Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pamiętnik detektywa

W Pamiętniku detektywamożeszzbierać rysopisy, odciski palcówi inneciekawe informacjeo swoichkolegach i koleżankach. Ale najpierw koniecznie przeczytaj o tym,jak Lasse i Maja się poznalioraz jak przeprowadzili swojepierwsze śledztwo, próbując rozwikłać tajemnicę zniknięcia bułeczek cynamonowych....
19,67 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,22 zł

Opis

W Pamiętniku detektywa możesz zbierać rysopisy, odciski palców i inne ciekawe informacje o swoich kolegach i koleżankach. Ale najpierw koniecznie przeczytaj o tym, jak Lasse i Maja się poznali oraz jak przeprowadzili swojepierwsze śledztwo, próbując rozwikłać tajemnicę zniknięcia bułeczek cynamonowych. Znajdziesz tu również dwadzieścia dwa trudne pytaniana temat Valleby i jego mieszkańców.

Sprawdź, ile pamiętasz z przeczytanych książek!

Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Maiod kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach.

Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne. Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać – duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji, trzymająca w napięciu akcja, a wszystko w formacie prawdziwej powieści. Co wcale nie znaczy, że po książki o Lassem i Mai nie sięgają również bardziej wprawni czytelnicy!

Polecamy równieżBrązową księgęiSrebrną księgępełne detektywistycznych łamigłówek, rebusów, zagadek i szyfrów – a wszystko w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem bohaterów serii.

Szczegóły - Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pamiętnik detektywa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>