Bombowe lemury. Kolorowanka aktywizująca

Kolorowanka aktywizująca łączy obrazki do wypełnienia barwami z prostymi, kreatywnymi zadaniami. Zawiera również naklejki oraz miejsca do ich wklejania. Zainteresuje nawet najbardziej wymagającego smyka. Każde dziecko musi ją mieć!
7,99 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

Kolorowanka aktywizująca łączy obrazki do wypełnienia barwami z prostymi, kreatywnymi zadaniami. Zawiera również naklejki oraz miejsca do ich wklejania.

Zainteresuje nawet najbardziej wymagającego smyka. Każde dziecko musi ją mieć!

Historyjka "Bombowe lemury. Kolorowanka aktywizująca" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Bombowe lemury. Kolorowanka aktywizująca". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Publikacja Bombowe lemury. Kolorowanka aktywizująca została udostępniona przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.