Draka w ZOO. Kolorowanka aktywizująca

Kolorowanka aktywizująca łączy obrazki do wypełnienia barwami z prostymi, kreatywnymi zadaniami. Zawiera również naklejki oraz miejsca do ich wklejania. Zainteresuje nawet najbardziej wymagającego smyka. Każde dziecko musi ją mieć!
8,55 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

Kolorowanka aktywizująca łączy obrazki do wypełnienia barwami z prostymi, kreatywnymi zadaniami. Zawiera również naklejki oraz miejsca do ich wklejania.

Zainteresuje nawet najbardziej wymagającego smyka. Każde dziecko musi ją mieć!

Książeczka "Draka w ZOO. Kolorowanka aktywizująca" jest opracowaniem zbiorowym, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Draka w ZOO. Kolorowanka aktywizująca" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają maluchom możliwość twórczej zabawy oraz ćwiczą motorykę. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka.

"Draka w ZOO. Kolorowanka aktywizująca" udostępniło Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to sprawdź także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.