Bref Zawieszka do WC Power Active Soczysta Cytryna 3 szt.

Zawieszka do wc Lemon Bref Power Aktiv 3 sztuki to doskonały produkt, który pozwoli zachować czystość toalety każdego dnia i to bez zbędnego wysiłku. Specjalnie skomponowana formuła pozwala na to, aby toaleta nigdy nie zniechęcała swoim nieprzyjemnym zapachem. Zawieszka do wc Lemon zapobiega...

10.99 zł

-21%

13.99 zł

Cena za szt. : 3.66zł

Dodaj do schowka

Opis

Zawieszka do wc Lemon Bref Power Aktiv 3 sztuki to doskonały produkt, który pozwoli zachować czystość toalety każdego dnia i to bez zbędnego wysiłku. Specjalnie skomponowana formuła pozwala na to, aby toaleta nigdy nie zniechęcała swoim nieprzyjemnym zapachem. Zawieszka do wc Lemon zapobiega również nadmiernemu osadzaniu się kamienia, który jest efektem działania twardej wody oraz zawartych w niej substancjach uzdatniających. Specjalne składniki zabijają bakterię warunkując bezpieczne korzystanie z toalety przez wszystkich domowników. Zawieszka do WC może być stosowana: w domach, jako wygodny sposób na utrzymanie czystości, w firmach, gdzie niezbędne jest zachowanie szczególnej higieny, w obiektach użyteczności publicznej.

Składniki - Bref Zawieszka do WC Power Active Soczysta Cytryna 3 szt.

>30% anionowe środki powierzchniowo czynne 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne kompozycja zapachowa (Limonene)

Sposób przygotowania i przechowywania

Zawieś Bref Power Aktiv pod obrzeżem muszli toaletowej. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

BREF POWER AKTIV. Zawieszka myjąco-zapachowa do muszli WC. Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad. Zawieszka sprawdzona pod względem możliwości otwarcia przez dziecko wg normy EN 862 (2006) - certyfikat niemieckiego Instytutu IVM.

Dane producenta/dystrybutora

Cosmetics RDT Sp. z o.o. ul. Nowogrodzka 153J 18-400 Łomża

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bref Zawieszka do WC Power Active Soczysta Cytryna 3 szt.

  • Producent: Bref
  • Kod producenta: 753371 BRE
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000100753371
  • EAN: 9000100753371
  • Wymiary: 15 x 10 x 4 cm