Charlie przemienia się w T-Rexa

Charlie McGuffin znowu ma problem... Nie przestał zmieniać się w przypadkowe zwierzęta, a na domiar złego firma jego taty wpada w kłopoty. Rodzinie Charliego grozi konieczność sprzedaży domu i przeprowadzki do cioci Brendy, która ma siedemnaście kotów (oraz drewnianą nogę). Te tarapaty sprawiają,...

25.23 zł

-13%

29.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Charlie McGuffin znowu ma problem... Nie przestał zmieniać się w przypadkowe zwierzęta, a na domiar złego firma jego taty wpada w kłopoty. Rodzinie Charliego grozi konieczność sprzedaży domu i przeprowadzki do cioci Brendy, która ma siedemnaście kotów (oraz drewnianą nogę). Te tarapaty sprawiają, że trudno mu kontrolować, w którym momencie zmieni się w zwierzę, a jeszcze trudniej – jak wrócić do ludzkiej postaci. Czy wreszcie zapanuje nad swoją mocą specjalną, czy już na zawsze utkwi w ciele gołębia...?

Druga, wywołująca konwulsyjne wybuchy śmiechu przygoda Charliego McGuffina idealnie nadaje się dla fanów Davida Walliamsa i Roalda Dahla.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Charlie przemienia się w T-Rexa

  • Tytuł: Charlie przemienia się w T-Rexa
  • Autor: Sam Copeland
  • Wydawnictwo Media Rodzina
  • Seria Charlie
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2020
  • Ilość stron: 288
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380086845
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Charlie changes into a T-Rex
  • Tłumacz: Potulny Maciej
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788380086845
  • EAN: 9788380086845
  • Wymiary: 13.5x20.5cm