Co słychać na wsi?

Dzięki kolorowej i pełnej zdjęć serii dzieci pokochają naukę o zwierzętach żyjących na wsi i posłuchają odgłosów, jakie wydają. Seria „Co słychać…?” wprowadzi malucha w niesamowity świat dźwięków. Książka zawiera ciekawostki dotyczące danego zagadnienia oraz moduł z przyciskami. Dzieci dowiedzą się...
35,69 * 59,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,69 zł

Opis

Dzięki kolorowej i pełnej zdjęć serii dzieci pokochają naukę o zwierzętach żyjących na wsi i posłuchają odgłosów, jakie wydają. Seria „Co słychać…?” wprowadzi malucha w niesamowity świat dźwięków. Książka zawiera ciekawostki dotyczące danego zagadnienia oraz moduł z przyciskami. Dzieci dowiedzą się ciekawych informacji na temat: kóz, świń, koni, osłów, owiec, krów, kur, kogutów, kaczek oraz myszy. Publikacje dostarczą nie tylko niesamowitej zabawy, ale również uatrakcyjnią poznawanie świata i zdobywanie wiedzy. Książka składa się z 10 sztywnych stron w twardej okładce ze zintegrowanym modułem dźwiękowym. Książka zawiera teksty do czytania przez opiekuna. Baterie: 3xAG10/LR1130 1,5V (dołączono) Wymiary produktu: 29x27x1,5cm Wiek: od 3 do 5 lat

Za treścią tytułu "Co słychać na wsi? Co słychać..." stoi Opracowanie zbiorowe.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Dzieci w wieku 3-5 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów też kolejne książki z cyklu "Co słychać...".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Co słychać na wsi? Co słychać... została opublikowana przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Wydanie dla wymagających. Tytuł dla osób mogących wydać więcej na książkę dla dzieci. Ta książeczka sprawdzi się też jako podarunek.