Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

Czasami szuka się słów, żeby komuś powiedzieć, jak bardzo go kochamy. Ale miłość niełatwo jest zmierzyć. Wiedzą o tym najlepiej Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając z tej pięknej i wzruszającej opowieści o uczuciach, cieple i zrozumieniu. To książka o miłości – wszechwładnej, potrzebnej do...
24,22 * 36,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,79 zł

Opis

Wspólnie z dzieckiem zanurz się w poruszającej opowieści o miłości i zrozumieniu pomiędzy Małym Brązowym Zajączkiem i Dużym Brązowym Zajączkiem, przedstawionej w książce Sama McBratneya "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham". Książka to wzruszający przekaz dla wszystkich tych, którzy kochają, są kochani i pragną miłości.


O autorze

Sam McBratney, autor "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham", to utalentowany pisarz, który w swojej twórczości stawia na przekaz emocjonalny. Jego książki od lat wpływają na rozwój emocjonalny czytelników.


"Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" to przepiękna opowieść o uczuciach, cieple i zrozumieniu. Idealnie sprawdzi się jako lektura dla dziecka na każdy moment dnia, zwłaszcza przed snem. Przeniesie Was do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody. Przede wszystkim jednak na 32 stronach książki znajdziecie bajkę o miłości, która przekazuje ważne wartości, potrzebne do życia każdemu.

"Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" to doskonała propozycja dla dzieci w wieku 3-7 lat. W tym okresie dzieci rozwijają się wyjątkowo szybko, a czytanie książek wspiera ten proces na wielu płaszczyznach. Książka wspomaga zdolność rozumienia historii, rozbudza zainteresowanie światem, a barwne obrazki kształtują wrażliwość na sztukę i kreatywność. Czytanie to również wspaniały sposób na doskonalenie zdolności mowy i umiejętności opowiadania. Jest to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica, budująca silne więzi.

Co ważne, dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótkie, ilustrowane książeczki. 32-stronicowy format "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" idealnie spełnia te oczekiwania. Ponadto książka ma twardą oprawę, co zapewnia jej trwałość i odporność na zniszczenia.

Odkryj moc słów i przejmujące emocje, które wyzwala lektura książki "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham". Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane chwile z tą wyjątkową opowieścią. Zamów już teraz na bee.pl i podaruj swojemu dziecku prezent, który zostanie zapamiętany na długie lata.

Szczegóły - Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

Recenzje książki Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham to historia o dwóch zającach, Małym i Dużym. Gdy zbliża się pora snu, Mały Zajączek postanawia powiedzieć Dużemu jak bardzo kocha. I jak to dziecko, nie zawsze może powiedzieć dokładnie to, co ma na myśli. Postanawia więc to pokazać. Okazuje się jednak, że każde określenie wielkości miłości Małego Duży zając może przebić. On zawsze kocha bardziej, czego nieco zazdrości mu nieco Mały. W końcu, tuż przed zapadnięciem w sen, wpada na pomysł ukazania mocy swej miłości, której nie da się przebić.

To ciepła i prosta w przekazie książeczka przede wszystkim dla przedszkolaków. Jednak moje dziewczynki, choć chodzą już do szkoły, także były zachwycone jej treścią. Dlaczego? Bo każdy z nas kocha i jest kochany. I każdemu z nas może zabraknąć słów, by okazać moc tego uczucia. To dobra okazja, by zacząć rozmowę o emocjach.

Więcej na: [Adres usunięty]

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również