Ćwicz z nami… morskimi zwierzętami

Ćwicz z nami… morskimi zwierzętami! Też to potrafisz! “Ćwicz z nami…“ to seria barwnie ilustrowanych książeczek zachęcająca do aktywności ruchowej. Kolorowe zwierzęta i zabawne rymowanki motywują najmłodszych do wspólnej gimnastyki. Dołącz do tupiących, skaczących, biegających i wyginających się...
10,36 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,41 zł

Opis

Ćwicz z nami… morskimi zwierzętami! Też to potrafisz!

“Ćwicz z nami…“ to seria barwnie ilustrowanych książeczek zachęcająca do aktywności ruchowej. Kolorowe zwierzęta i zabawne rymowanki motywują najmłodszych do wspólnej gimnastyki. Dołącz do tupiących, skaczących, biegających i wyginających się zwierzaków. Sprawdź, jak wiele rzeczy umiesz zrobić!

Ewelina Protasewicz, Ewelina Kolk-Bańkowska to autor książki "Ćwicz z nami… morskimi zwierzętami".

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Ćwicz z nami… morskimi zwierzętami". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy identyfikowania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawić nastrój.

Jest to świetna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 1 do 3 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo trudniej będzie ją zniszczyć.

Publikacja "Ćwicz z nami… morskimi zwierzętami" została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.