Przygody Fenka. Cechy II. Samodzielność

Fenek z siostrą i rodzicami wybierają się do wesołego miasteczka! Zapowiada się wspaniały dzień, ale niestety Fenia opóźnia wyjście, bo we wszystkim trzeba jej pomagać… Jak myślicie, jak zachowa się jej starszy brat?
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,88 zł

Opis

Fenek z siostrą i rodzicami wybierają się do wesołego miasteczka! Zapowiada się wspaniały dzień, ale niestety Fenia opóźnia wyjście, bo we wszystkim trzeba jej pomagać… Jak myślicie, jak zachowa się jej starszy brat?

Dominika Gałka to autor tytułu "Przygody Fenka. Cechy II. Samodzielność".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Przygody Fenka. Cechy II. Samodzielność". Wybór krótkich form to dobry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź także następne książki z serii "Przygody Fenka".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość: 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Przygody Fenka. Cechy II. Samodzielność" została opublikowana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.