Cyferki pierwszy zeszyt

Książeczka edukacyjna przeznaczona dla przedszkolaków. Przyjazne ilustracje zachęcają do nauki liczenia. Barwne naklejki do uzupełniania oraz ilustracje do kolorowania. Dzięki odpowiednio dobranym zadaniom dzieci ćwiczą umiejętność liczenia w sposób, który lubią. Książka w przyjaznej dla maluchów...
6,47 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,32 zł

Opis

Książeczka edukacyjna przeznaczona dla przedszkolaków.

Przyjazne ilustracje zachęcają do nauki liczenia.

Barwne naklejki do uzupełniania oraz ilustracje do kolorowania.

Dzięki odpowiednio dobranym zadaniom dzieci ćwiczą umiejętność liczenia w sposób, który lubią. Książka w przyjaznej dla maluchów formie proponuje trening takich aktywności, jak: liczenie, kolorowanie, pisanie, rysowanie po śladzie, dodawanie, łączenie punktów.

Idealna propozycja dla rodziców, którym zależy na wszechstronnym rozwoju dziecka już od najmłodszych lat!

Książka:

  • rozwija kompetencje matematyczne
  • doskonali sprawność grafomotoryczną
  • uczy logicznego myślenia
  • trenuje spostrzegawczość
  • zachęca do kreatywności

Pierwszy zeszyt

Seria wesołych książeczek edukacyjnych dla najmłodszych czytelników. Zawiera ciekawe zadania wspierające naukę liczenia i pisania. Pozwala przedszkolakom miło spędzić czas na zabawie i nauce.

Historyjka "Cyferki pierwszy zeszyt" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Wybierz "Cyferki pierwszy zeszyt" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Cyferki pierwszy zeszyt została wydana przez Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź także inne tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.