Czary w Kopytkowie

Mieszkańcy stajni w Kopytkowie nigdy się nie nudzą. Pewnego ranka Niunio na swojej głowie i ogonie odkrywa kolorowe loki. I to właśnie wtedy, gdy do stajni przyjeżdża urocza Lukrecja. Skąd się wzięły te roztańczone loki? Czy to jakieś czary? A może w tej sprawie łapki i kopyta maczali inni...
20,04 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,88 zł

Opis

Mieszkańcy stajni w Kopytkowie nigdy się nie nudzą. Pewnego ranka Niunio na swojej głowie i ogonie odkrywa kolorowe loki. I to właśnie wtedy, gdy do stajni przyjeżdża urocza Lukrecja. Skąd się wzięły te roztańczone loki? Czy to jakieś czary? A może w tej sprawie łapki i kopyta maczali inni mieszkańcy stajni? Może nawet sama pani Kasia i jej wnuczka Janeczka?

Dla dzieci, które już jeżdżą konno. I tych, które dopiero o tym marzą. Do czytania samodzielnie albo w stadzie.

Książka zawiera ukryte filmy do odblokowania na telefonie lub komputerze. Katarzyna Dowbor, uwielbiana dziennikarka, a prywatnie miłośniczka koni i właścicielka stajni, opowiada o ukochanych koniach... A nawet zdradza ich tajemnice!

Tę książkę można czytać nie tylko po polsku. Na telefonie lub komputerze odkryjesz jej treść po ANGIELSKU lub UKRAIŃSKU. Porównuj słowa i zwroty. Ucz się języków.

Marcin Kozioł, Katarzyna Dowbor to autor książki "Czary w Kopytkowie".

Publikacja pt. "Czary w Kopytkowie" została zakwalifikowana do działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich bajek to doskonały sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 5-10 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jest to średniej długości lektura - ma 64 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Czary w Kopytkowie została wydana przez Wydawnictwo Bumcykcyk. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź również pozostałe publikacje od tego wydawcy.