Wielkie mycie zębów w zoo

W całym zoo czuć było nieprzyjemny zapach, ponieważ nikt nie chciał myć zębów. Wszystkie zwierzęta uznały, że to głupie i niepotrzebne. Pewnego dnia dyrektor zoo, pan Niecierpliwiec, postanowił zmienić ten stan rzeczy. Wymyślił zatem sprytny plan, który zamierzał przeprowadzić z pomocą...
22,32 * 34,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,04 zł

Opis

W całym zoo czuć było nieprzyjemny zapach, ponieważ nikt nie chciał myć zębów.
Wszystkie zwierzęta uznały, że to głupie i niepotrzebne.
Pewnego dnia dyrektor zoo, pan Niecierpliwiec, postanowił zmienić ten stan rzeczy. Wymyślił zatem sprytny plan, który zamierzał przeprowadzić z pomocą nieustraszonego jeża Ignacego Miętusa.
Niezwykle oryginalna, zabawna i zarazem bardzo pouczająca opowieść, która na długo pozostaje w pamięci!

Autorem tytułu "Wielkie mycie zębów w zoo" jest G. Jacobs, Sophie Schoenwald.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Wielkie mycie zębów w zoo". Krótka forma to świetny sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się i kup dla niego też następne bajki z cyklu "W ZOO".

Jest to krótka publikacja - jej długość to 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Wielkie mycie zębów w zoo" udostępniło Wydawnictwo Esteri. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.