Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek należy do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Bajka Charlesa Perrault opowiada o małej dziewczynce, która spotyka w lesie przebiegłego wilka. Czy Czerwony Kapturek będzie umiał odnaleźć sie w trudnej sytuacji? Czy ktoś mu pomoże? W tym pięknym, nowoczesnym, a zarazem bardzo...
9,81 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,70 zł

Opis

Czerwony Kapturek należy do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Bajka Charlesa Perrault opowiada o małej dziewczynce, która spotyka w lesie przebiegłego wilka. Czy Czerwony Kapturek będzie umiał odnaleźć sie w trudnej sytuacji? Czy ktoś mu pomoże?

W tym pięknym, nowoczesnym, a zarazem bardzo literackim ujęciu, bajka Perrault odnajduje cały swój fascynujący urok i głębię. Najmłodsi czytelnicy, wpatrzeni w pełne wdzięku ilustracje, przypominające stylistyką gry komputerowe,, zachwycą się nowatorską inscenizacją  ulubionej bohaterki.        

Autorem książeczki "Czerwony Kapturek" jest Charles Perrault.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Czerwony Kapturek". Krótka forma to doskonały sposób na to, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i kup też inne bajki z serii "Animowane lektury".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 36 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Czerwony Kapturek" wydało Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.