Niezwykłe pojazdy Zdrapywanka z rysikiem

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat wspaniałych pojazdów.Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,• sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,• pomysł na zajęcie dziecka...
14,71 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,54 zł

Opis

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat wspaniałych pojazdów.

Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to

• wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,

• sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,

• pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

Baw się tą książką i odkrywaj magiczne ilustracje

Za treścią książeczki "Niezwykłe pojazdy. Zdrapywanka z rysikiem" stoi Anna Podgórska.

"Niezwykłe pojazdy. Zdrapywanka z rysikiem" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają przedszkolakom możliwość twórczego działania oraz wpierają motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat maszyn!

Kolorowanki dla dzieci w wieku 4-7 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Pozycja Niezwykłe pojazdy. Zdrapywanka z rysikiem została udostępniona przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.