Cześć i czołem. Kluski z rosołem!

Czym nakarmić pieska, co dać do picia kotkowi i co właściwie jedzą słonie? „Cześć i czołem. Kluski z rosołem!” to brawurowo zrymowana i zilustrowana kartonowa książka dla najmłodszych, która zaprasza do wspólnej zabawy podczas czytania i angażuje w karmienie małych przyjaciół.
22,74 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,90 zł

Opis

Czym nakarmić pieska, co dać do picia kotkowi i co właściwie jedzą słonie?

„Cześć i czołem. Kluski z rosołem!” to brawurowo zrymowana i zilustrowana kartonowa książka dla najmłodszych, która zaprasza do wspólnej zabawy podczas czytania i angażuje w karmienie małych przyjaciół.

Autorem historyjki "Cześć i czołem. Kluski z rosołem!" jest Agnieszka Elbanowska, Agata Dudek.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Cześć i czołem. Kluski z rosołem!". Krótka forma to doskonały sposób na to, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 2-4 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o bohaterach korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

 

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - zamów też następne bajki z cyklu "Cześć i czołem".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 26 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Cześć i czołem. Kluski z rosołem!" wydało Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to zobacz też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Cześć i czołem. Kluski z rosołem!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>